Џет-Сет
14. May 2018 - 17:12

Беше ѕвезда на Гранд во подем, а потоа се и падна во вода: Момчето и објави порно снимка после која кариерата и пропадна

Пејачката Сања Стојановиќ во 2007 година се појави во Ѕвездите на Гранд и иако се надеваше дека ќе оставри успешна кариера се и падна во вода кога исплива нејзината порно снимка со поранешното момче.

За експлицитните снимки со денови се зборуваше, а се шпекулираше дека видеото го пуштило токму нејзиното поранешно момче.

Сања не сакаше да одговори за овие наводи, а сигурно е дека клипот многу и наштети на нејзината кариера.

Последен пат, Стојановиќ се појави во јавност кога во 2010 година учествуваше во шоуто “Фарма“, а сега физички значително се промени во однос на почетокот на кариерата.

Во моментот кога пред неа имаше голема кариера му се посвети на семејството.