Џет-Сет
24. December 2018 - 13:56

Анџелина Џоли има ново момче? Тој е актер, режисер и музичар, а сега и го освои срцето

Кога Анџелина Џоли се разведе од Бред Пит, сите се прашуваа со кој следно ќе заврши, а како што пренесуваат странските медиуми, во прашање е актерот и нејзин пријател Џеред Лето.

Веќе подолго време се дружи со музичарот и актер, а сега ја повика да игра во неговиот нов филм. Таблоидите велат дека излегле заедно и Анџелина сфатила дека има силни емоции кон Џеред.

Исто така, Анџелина поради него престанала да биде депресивна, зошто во се ја поддржува. Се зборува дека актерот практично се вселил во нејзината куќа, додека децата мислат дека тој и е само добар пријател.