Џет-Сет
19. July 2019 - 12:50

Алек Болдвин повторно коментираше на Инстаграм, ќерка му се сликала во танга

Алек Болдвин повторно „незадовoлно“ коментираше на Инстаграм-профилот на неговата ќерка, овојпат затоa што таа се сликала во танга и сликата ја објавила на интернет.

– Извини. Што!?, гласеше кусиот коментар на „загрижениот татко“. Овие кратки зајадливи реплики, се чини, му преоѓаат во навика на актерот кога Ајрланд Бесинџер Болдвин ќе објави провокативна фотографја од себеси.

Ајрланд Бесинџер Болдвин

Инаку познато е дека популарниот холивудски заводник и неговата ќерка не се во најдобри односи.

Ајрланд му е ќерка од бракот со глумицата и поранешна негова сопруга, Ким Бесинџер.