Фудбал
5. November 2016 - 9:37

13.30ч: Работнички-Пелистер директно на ТВ Сител 3

Попладнево се играат натпреварите од 13. коло во Првата МФЛ. 

Дербито за 3. место  Работнички-Пелистер се игра на Филип Втори во 13.30ч со директен пренос на ТВ Сител 3.