Џет-Сет
31. October 2017 - 12:53

Златен провиден фустан и големо деколте, еве како изгледала Карлеуша пред 15 години

Пејачката Јелена Карлеуша на Твитер објави своја фотографија од 2002. година а оваа фотографија предизвика лавина коментари.

Во провиден фустан во златна боја, во прв план Јелена ги истакнала градите, а коментарите на нејзините фанови се дека таа и тогаш била вистинска бомба!