Џет-Сет
9. јуни 2016 - 20:32

Жешката Лоба во црвено бикини на плажа

Убавата пејачка Викторија Лоба изминатата недела настапи на фестивалот Макфест, а иако не освои награда, нејзиниот настап не помина незабележано покрај атрактивниот изглед на сцената и енергичната песна.

Деновиве Лоба се почесто е активна на социјалните мрежи, а меѓу најновите објави на нејзиниот профил се најдоа жешки фотографи од плажа каде таа позира во црвено бикини.

Со провокативниот став и раширените нозе, убавата русокоса не остави никого рамнодушен, посебно припадниците на посилниот пол.

Дали навистина заминала на грчкиот остров Крф или пак извади фотографии од приватната архива, не знаеме, но очигледно дека со зголемувањето на временската температура, Лоба станува се пожешка.