Бизарно но вистинито
20. August 2016 - 18:50

Жена го избоде мажот на улица поради неверство

На Јутјуб се појави вознемирувачко видео од Кина, во кое жена со нож во рака го брка својот маж за да го избоде, а потоа и го прави тоа.

Застрашувачкото видео покажува крвав маж маж и лута жена која го прати во чекор.

Видеото е вознемирувачко: