Живот
2. August 2017 - 13:32

Загина секси моторџиката од Инстаграм: Моника настрада правејќи акробации на моторот

Секси девојката од Инстаграм позната под прекарот Бајкерка Бејби загина во тешка сообраќајна несреќа. Оваа згодна девојка стана позната на социјалните мрежи благодарение на акробациите кои ги изведува на моторот, многу оскудно облечена.

Олга Пронина (40) со своите ризични маневри заработи над 160.000 следбеници. На Инстаграм поставуаше снимки од лудите возења со своето БМВ S 100RR, каде при неверојатна брзина им испраќаше бакнежи на своите фанови.

Олга настрадала кога нејзиниот мотор излетал од патот, удрил во заштитната ограда и буквално се преполовил, соопшти руската полиција.

Олга под Инстаграм името Моника9422 по занимање била фризерка и модел за долна облека и костими за капење, па неретко позирала на својот мотор.

„Мојот мотор ми дава сјај во очите, го сакам зошто ми ги простува сите мои глупости, ми ја спасил главата илјада пати, му благодарам што никогаш не ме изневереил, му благодарам што ми помага да ги заборавам своите проблеми, му благодарам за ветрот во образите и неверојатното возбудување кое лебди во воздухот, му благодарам за неверојатниот адреналин“.

„Знам дека не сум единствена вљубена во својот метален коњ“, напиша секси Олга.

Зад неа остана ќерка од 16 години.