Џет-Сет
29. October 2015 - 12:59

Задник на балконот: Боксерките на врвот на зградата предизвикаа хаос на улиците

Кендис Свонепул уште еднаш покажа зошто се смета за една од најжешките девојки.
 
Русокосата убавица се сликала на покривот на зграда во Мајами за најновата колекција на долен веж на „Викторија сикрет“.
Сето тоа е во ред, но Кендис речиси предизвика хаос на улиците откако минувачите ја забележаа како позира на врвот од зградата.
 
Сексапилот е една од доблестите кои ја красат оваа убавица.
ж