Џет-Сет
18. April 2017 - 12:08

Водителката се сликаше гола 5 минути пред породувањето, фановите шокирани од овој детаљ

Познатата водителка и старлета Кејти Прајс сподели со фановите ширум светот фотографија од болницата и тоа само 5 минути пред породувањето.

Секако тука нема ништо чудно, освен тоа што Кејти е целосно гола и тоа во долниот дел од телото.

Foto: Instagram/officialkatieprice

Таа на фотографијата напиша и коментар:

-Боже ова е фотографија на која сум бремена со моето зајче и 5 минути по оваа фотографија имав царски рез.

Foto: Instagarm/officialkatieprice

И додека поединци ја критикуваа и го оспоруваа овој потег, многумина и се восхитуваа посебно поради една работа - линијата на телото и е беспрекорна и без стрии и целулит.

Инаку, таа има пет деца, односно сликава е од нејзиното петто породување.