Џет-Сет
12. May 2016 - 10:37

Весна не знае дека нејзината ќерка е бремена - Еве зошто Николија ја крие најголемата тајна од мајка си!

Додека Весна Змијанац го минува своето време во реално шоу, не ни помислува дека ќе стане баба. Нејзината ќерка Николија Јовановиќ е во петтиот месец од бременоста.
 
Николија и нејзиниот дечко Реља Поповиќ заедно одлучиле да ја скријат оваа радосна вест од пејачката, бидејќи знаеле дека ќе се откаже од реалното шоу, поради што би требало да плати голема парична казна.
- Николија на своето момче му кажала дека е бремена, Двајцата биел воодушевени, а одлуката да не и кажат на Весна ја донеле двајцата. Таа веќе потпишала договор и доколку го напушти шоуто  ќе мора да плаќа казна. Ако дознае Весна за бременоста на Николија ќе биде многу загрижена, Бидејќи минатата година нејзината ќерка го загуби бебето, - изјавил извор близок до пејачката за српски Блиц.