Балкан
24. May 2018 - 22:13

Вечерва уште една крвава престрелка во Белград, застрелан маж

Крвава пресметка се случи вечерва на Баново Брдо, каде непознат маж пукал во друг во Радничка улица, пред бројот 54.

Престрелката се случила во 21.30 часот.

Засега не се познати мотивите на оваа крвава пресметка.

На самото место се полиција и итна помош.