Џет-Сет
29. јуни 2016 - 11:57

Вака изгледаше Цеца во финалето на „Ѕвездите на Пинк“: Поради огромните гради никој ја слушна што пее!

Светлана Цеца Ражњатовиќ финалето од „Ѕвездите на Пинк“ го искористи да претстави неколку песни од новиот албум кој претходните денови привлече големо внимание.
 
Популарната пејачка беше посебно „жешка“ кога ја изведуваше песната „Цигани“.
Веруваме дека песната ја знаевте од претходно, бидејќи овојпат сигурно повеќе внимание ќе посветите на огромните гради на Цеца.
 
Погледнете, слушајте и уживајте...