Џет-Сет
8. November 2016 - 11:17

Вака Цеца изгледа без грам шминка

Ќерката на Цеца, Анастасија објави фотографија од својата мајка во домашна атмосфера.
 
Погледнете како изгледа пејачката без грам шминка.