Џет-Сет
12. October 2017 - 23:02

Убавицата од „Деспасито“ покажа како се вежба

Зулејка од Деспасито на својот Инстаграм профил објавила две видеа на кои открива како изгледа нејзиниот тренинг.

 

 

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

 

 

 

 

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on