Македонија
7. јуни 2020 - 14:17

Уапсен скопјанец кој физички ја нападнал својата девојка

На 06.06.2020 во 12.30 часот на ул.Жан Жорес , полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода Б.Г.(36) од Скопје бидејќи по претходна расправија физички ја нападнал Н.М.(31) од Скопје со која бил во врска.

По целосно докумнетирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.