Свет
24. April 2018 - 22:31

Трамп му го чистеше првутот на Макрон - хит видео во светот

Доналд Трамп денеска во Белата куќа направи непто бизарно кое стана хит. Тој на францускиот претседател Емануел Макрон му го исчисти првутот.ж