Балкан
5. August 2016 - 11:28

Трагедија: 22-годишно момче се обеси на градската плажа

На брегот на Тамиш на градската плажа во близина на стариот мост во Панчево, Србија, околу 18 часот е пронајдено безживотното тело на Н.Ј. (22).

Момчето, според неофицијални информации, се обесило, а полицијата по извршениот увид утврдила дека нема елементи на кривично дело.

Засега не се знае кои се мотивите за самоубиството.