Џет-Сет
25. March 2016 - 17:51

ТЛЗП: Изненадување на вечерта Сузана Манчиќ првпат во шоуто, еве кого ќе имитира

Сузана Манчиќ во недела прв пат ќе се најде на сцената на забавното шоу „Твоето лице звучи познато“ што се емитува на ТВ Сител и тоа како Харис Џиновиќ.

Сузи одлично се снајде во новата улога иако имаше многу малку време за да се подготви и да отпее како легендарниот Харис. Жирито беше пријатно изненаден, а еве што кажа Сузана за својата прва имитација: