Македонија
22. December 2017 - 22:38

Тешка сообраќајна несреќа кај Континентал

Тешка сообраќајка се случи вечерва во Скопје. Три лица се повредени, кога возило се преврте на булеварот Александар Македонски во близина на хотелот Континентал . Од полицијата се уште нема детали за оваа сообраќајна несреќа