Македонија
13. August 2017 - 10:52

Тешка сообраќајка кај Гостивар

Тешка сообраќајка кај Гостивар на патот кон Скопје се случила вчера.

Според информациите кои ги објави Курир во несреќата учествувал мотор.

Според објавените информации полицијата неофицијално не можела  да направи увид на лице место.