Македонија
14. December 2018 - 14:28

Тепачка во ресторан во Скопје

Тепчка во познат скопски ресторан. Како што стои во билтенот на МВР, вчера а во 02,35 часот Н.В.(21) од Скопје, пријавил дека истиот ден во 02,15 часот во угостителски објект во Градскиот парк во Скопје бил физички нападнат од страна на К.К.(21) од Скопје. По преземени мерки поднесен е соодветен поднесок.