Живот
15. September 2015 - 14:14

Таткото и рече дека не може да има дечко: Нејзината реакција ќе ве воодушеви!

Кога децата ќе се заљубат, тоа е нешто најслатко. Тоа го докажа малата Кенеди Киркланд од Алабама, која пукна од солзи кога нејзиниот татко и рече дека е премногу млада за да има дечко.
 
И покрај тоа што татко и се шегуваше дека не може да има дечко пред 50 години, девојчето беше уверено дека Џаред е нејзината судбина.
 
Погледнете го видеото од нејзината реакција која воодушеви милиони луѓе ширум светот.