Џет-Сет
6. December 2018 - 23:08

Тамара покажа како изгледа пред породувањето

Пејачката Тамара Тодевска го очекува своето второ дете, за кое заедно со сопругот открија дека ќе биде момче и ќе се вика Дарен. Тие веќе ја имаат нивната ќеркичка Хана, а Дрен го очекуваат со нетрпение.

Пејачката брои ситно до породувањето, а и замина на трудничко поледување, со што ги извести фановите дека ќе направи мала пауза со настапите и пеењето.

Овие денови се пошегува на своја сметка, па во опис на фотографијата која ја објави на асвојот Инстаграм профил напиша: „Не сум ич потечена“