Џет-Сет
23. November 2016 - 10:39

Тага во домот на Карлеуша

Српската пејачка Оља Карлеуша се огласи на социјалните мрежи и напиша дека починала нејзината омилена личност, нејзиниот дедо.
 
 
-Драг мој дедо. Тажна сум што те загубив, а среќна сум што те имав. Нашата последна фотографија од пред дваесетина дена, напиша пејачката Оља Карлеуша.