Џет-Сет
11. July 2015 - 21:49

Таа го има најубавиот миленик на македонската естрада!

Малиот померанец Зен ќе ви го освои срцето.

Кучињата од расата померанец станаа интернет сензација и го освоија цел свет откако едно кученце од оваа раса по име Бу доби интересна фризура и свој Фејсбук профил и стана светски познато.

Сега и Мелита Ракиќевиќ има миленик од оваа раса. Малиот кафено – бел Зен изгледа преслатко и ќе ве освои за миг штом ги погледнете фотографиите што Мелита ги прикачи на социјалните мрежи.

Сигурни сме дека нејзината ќерка Барбара минува незаборавни мигови со преслаткиот Зен, кој дефинитивно го прогласуваме за најсладок миленик на македонската естрада.

Извор: Вистина.мк