Џет-Сет
21. February 2017 - 9:46

Таа едноставно зрачи: Ана Николиќ го покажа трудничкото стомаче

Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста во јуни ќе станат родители, а како што пејачката неодамна откри, на свет ќе донесе девојче, за кое се уште не избрале име.

Ана на почетокот на годината дознала дека е бремена, а фановите на социјалната мрежа Инстаграм дури сега го покажа трудничкото стомаче.

"Расте... МЕ!“, напиша Николиќ, и за помалку од ден собра над 15.000 лајкови.