Џет-Сет
19. јуни 2018 - 15:57

Таа е синоним за сексапил - Ирина ја скрати косата, а фановите се во шок!

Манекенката Ирина Шаик е позната по своите трансформации. Сега се претстави во едно тотално ново издание, кое ретко кој може да поверува оти тоа е нејзин избор.

Ирина допатува во Милано за да погледне неколку колекции за мажи. Згодната манекенка одбра сексапилно одел под некое не носеше ништо.

Сепак, многумина беа шокирани од нејзината фризура.

Таа се појави во кратка коса и шишки.