Живот
18. February 2019 - 23:15

Таа е најсекси прогнозерка во светот: Со оваа жешка фотографија ги поздрави фановите на Инстаграм

Атрактивна аргентинска водителка, која се смета за најсекси прогнозерка на светот, со разголени фотографии прослави дека има 4 милиони фанови на Инстаграм.

Сол Перез редовно споделува провокативни фотографии и видеа на социјалните мрежи. За оваа прослава, позираше топлес додека јаде пица во џакузи.