Џет-Сет
12. October 2017 - 16:57

Свекрва ѝ ја чува како кралица- Сека на гости во село, еве како изгледа домот на нејзината свекрва

Пејачката Сека Алексиќ со својот сопруг Вељко и синот Јаков отишла кај свекрва ѝ во село, каде што според фотографиите кои ги сподели на социјалните мрежи изгледа дека навистина ужива во домашната кујна.

Пејачката е позната какоп добра домаќинка и готвачка, но не одолеала а да не се пофали од свекрвата која се потрудила са своите најмили да им приреди богата трпеза.