Живот
24. July 2017 - 15:38

Студентка имала секс со момче (14): Акцијата траела се додека не ги открила неговата мајка па и го уништила животот

Девојка (20) е обвинета за силување момче (14), откако неговата мајка го открила дека била во сексуална врска со нејзиниот син.

Студентката Телјор Ештон Мозли од Северна Каролина го запознала момчето додека работела на бар. Како што соопштила полицијата љубовната врска почнала во мај оваа година.

Мајката на момчето го пријавила инцидентот откако открила, така да студентката е обвинета за сексуална врска со малолетник.

Таа е во затвор и го чека своето судење со кауција од 225.000 долари. Би можела добие дури 50 години затворска казна според сите точки за кои е обвинета.

Потсетуваме претходно овој месец исто така во Северна Каролина забележан е случај на наставничка (25) која имала секс со тројца свои ученици.