Џет-Сет
27. August 2016 - 20:54

Стефани од Големиот брат со шокантна фотографија на Фејсбук

Сплитќанката Стефани Баниќ (23) која ќе остане запаметена по скандалозното и премногу слободно однесување во „големиот брат“, шокираше со својот стајлинг.

Имено, Стефани на Фејсбук објави фотографија на која е потполно келава.

Нејзните пријатели воопшто не ги изненади фактот дека поранешната реалити ѕвезда ја избричила главата, па некои и упатија и комплиментаи за „новиот“ изглед.

Stefani Banić

Сепак, Стефани брзо ги разубеди сите дека станува збор за постара фотографија.

Инаку, Стефани ќе остане запаметена по врската со сарајлијата Ервин Мујаковиќ, со која секоја втора вечер имаше секс во „Големиот брат“.