Џет-Сет
19. January 2018 - 13:11

Старлетата која е мајка на три деца ги налути фановите откако објави фотографија гола во кревет

Најпознатата старлета во светот Ким Кардашиан објави нова фотографија на нејзиниот Инстаргам профил, но не доби позитивни коментари за истата. 

Ким (37), која е мајка на три деца, позираше целосно гола. 

На фотографијата, интимните делови на нејзиното тело се покриени со чаршав, додека градите и се целосно голи. 

Но на социјалната мрежа, градите на Ким на фотографијата се „заматени“. 

- Ова навистина не е во ред. Пред кратко време доби бебе, мајка си, а објавуваш вакви фотографии. Отсекогаш те следам и поддржува, но зарем твоето бебе не се роди сега? И ти имаш време за ова?, се само дел од коментарите на бесните фанови.