Џет-Сет
22. October 2017 - 19:21

Старлетата како од мајка родена: Тамара објави жешка снимка на која е целосно гола

Тамара Ѓуриќ нема проблеми со разголувањето, па дури и да ја соблече целата облека. Овој пат на Инстаграм објави две секси снимки на кои е целосно гола.

Тамара објави видео снимка која е направена минатато лето, а на неа е како од мајка родена. За само три часа нејзината снимка е прегледана околу 11.000 пати.

 

A post shared by Tamara Djuric (@tamarastar89) on

На него може да се види Тамара како излегува од морето и како се сонча на плажа. Овие постови направија хаос на Инстаграм и потполно ги излудеа машките фанови на старлетата.

 

A post shared by Tamara Djuric (@tamarastar89) on