Џет-Сет
16. February 2017 - 18:23

Станија си доби џип за Валентајн, па ја помина ноќта со дарежливиот господин

Атрактивната српска старлета Станија Добревиќ вчера на својот инстаграм-профил се пофали со голем бел џип марка „ауди“ украсен со огромна црвена машна.

Таа очигледно доби подарок за празникот Св. Валентин или денот на вљубените.

Од кој е, како и зошто, ништо не се знае, таа се фотографираше покрај автомобилот облечена во бела комбинација. А кој го држи телефонот за да ја фотографира не е познато.

Станија денеска објави фотографија како е во кревет по танга гаќички, а пред неа има богат појадок. Дали можеби ноќта ја поминала со оној кој и го подари овој убав поклон?