Џет-Сет
23. May 2017 - 10:53

Станија овој пат претера: Потполно гола на Инстаграм/18+

Stanija Dobrojević

Иако претходно изјави дека ќе престане да се соблекува, освен по долна облека, а таа повторно ја разбранува машката фантазија со фотографии на кои е потполно гола.
Stanija Dobrojević, gola

Учесничката во реалнот шоу „Фарма“ и однеодамна пејачка постави фотографија од туш кабината, а пред огледалото објави селфи на кое се гледа нејзиното потполно голо тело, а она што сите го забележаа е дека Станија во преден план го истакна својот атрактивен задник.