Џет-Сет
7. October 2017 - 21:55

Станија објави жешко провокатино видео

Станија Добројевиќ ги израдува фановите со жешка снимка на својот Инстаграм профил. Старлетата и учесничка во реалното шоу и овојпат покажа повеќе од вообичаеното.

Старлетата го зеде телефонот во раце штом ги отвори очите, па потоа своето згодно тело го снимаше провокативно облечена во исто такви пози.

"Топ", "Прекрасна си", "Одлична", се само некои од коментарите кои се најдоа под секси снимката на Станија.

Погледнете го видеото: