Џет-Сет
12. February 2016 - 22:59

Сосема поинаква: Катарина Живковиќ ја смени фризурата!

Катарина Живковиќ, која во последно време е во центарот на вниманието поради својата емоционална состојба, одлучи да направи мала промена.
 
Всушност, како што велат, жената која не е среќна во љубовта веднаш ја менува фризурата, па така и пејачката.
 
Откако беше објавено дека раскинала со фудбалерот, Катарина своите фанови ги изненади со нова, кратка фризура.
 
Долгите кадрици ги замени, а нејзините следбеници се воодушевени.
Како ви се допаѓа?