Џет-Сет
26. јуни 2017 - 21:07

Сопругот ја разоткри: Еве како изгледа Јелена Карлеуша без фотошоп

Јелена Карлеуша на социјалните мрежи редовно обхавува фотографии и видео снимки на кои изгледа перфектно, а дали е таква и кога Душко ја слика за Инстаграм,

Имено, нејзиниот сопруг, прославениот сопруг објави видео снимка од семејниот ручек, па во јавноста покажа и како навистина изгледа неговата сопруга.

Јелена е со минимално количество шминка, и не е толку средена како што сме навикнале да ја гледаме вомедиумите, но повторно изгледа одлично.