Живот
11. September 2019 - 12:54

Сопругата на Гру ужасно ја дознала вистината за трагедијата

Славниот српски рапер Далибор Андонов Гру загина вчера на 47 годишна возраст откако бизарно падна додека возел параглајдер на вода во Земун.
 
Неговата сопруга на ужасен начин ја дознала веста дека тој загинал, а неколку часа подоцна се упати кон полицијата за да дознае детали за смртта на својот сопруг.
 
Утрово убавата поранешна манекенка е фатена како излегува од семејниот стан облечена цела во црно и со наведната глава од страна на српски Телеграф.
 
 
Имено таа излегла да ги заврши потребните работи и организација околу погребот на сопругот.
 
Заедно со Даниела беше и таткото на раперот кој целото време не ја оставаше својата снаа.