Џет-Сет
25. January 2017 - 21:20

Со Сека нема шега: Погледнете што му направи на сопругот Вељко

Пејачката Сека Алексиќ редовно објавува фотографии на социјалните мрежи. Обично тоа се нејзини слики, слики од нејзиниот син Јаков, а многу ретко и слики со мажот.

Пејачката конечно откри и што е причина за тоа.

Имено, Сека на социјалните мрежи објави фотографија со сопругот и со својата порака објасни зошто Вељко го нема на нејзините слики.

-Нашиот тато не сака да се слика и секој пат кога мама ќе му каже убаво да се намести за сликање, зошто тоа оди на Инстаграм, тој прави ваква фаца мислејќи дека мама нема да објави. Е, па тато се зезна, напиша Сека.