Џет-Сет
20. May 2017 - 15:02

Со ново секси селфи Карлеуша го урна Инстаграм: Сите зборуваат за нејзините гради

Општо е познато дека Јелена Карлеуша е апсолутна кралица на Инстаграм кога е во прашање српската естрада, а тоа го докажа со едно опасно секси селфи кое го објави!

Но, да тргнеме од фотографиите околу кои не се водеше полемика. Јелена се сликаше пред славниот бел ѕид пред кој редовно позира...

Foto: Instagram/karleusastar

...а потоа фановите ги почести со секси селфи.

Foto: Instagram/karleusastar

Меѓутоа сите апсолутно беа фокусирани само на една работа - дали на Јелена и се помести топот,  па дали покажа малку повеќе деколте, или во прашање е оптичка илузија. Еве погледнете одблиску и проценете сами:

Foto: Instagram/karleusastar