Живот
14. April 2018 - 19:50

Славната русокоса пет месеци после породувањето: Кога се сврте, сите останаа без зборови - има и зошто

Ферн Мекен, британската ријалити ѕвезда пред пет месеци ја доби ќеркичката Сандеј.
 
Меѓутоа, бременоста како да не оставила ни најмала трага на неа, бидејќи таа неодамна се облече во тесни бронзени бикини, додека се сончаше во познато шпанско летувалиште.
Никој од присутните не можеше да го тргне погледот од нејзиното извајано тело, но најголем впечаток се чини дека остави нејзината позадина, совршено обликувана, без целулит.
 
Тоа и не треба да биде изненадување, бидејќи Ферн е позната по тоа што сака да вежба и води сметка за здравјето и изгледот.