Џет-Сет
20. March 2017 - 13:20

Славната пејачка и пијана изгледа совршено

Светската музичка ѕвезда Никол Шерзингер знае навистина добро да се забавува.
 
Многу често папараците знаат да ја „фатат“ во алкохолизирана состојба.
 
Сега атрактивната Никол е фотографирана во алкохолизирана состојба  по една журка во Лос Анџелес.
 
Сепак, популарната 38 – годишна пејачка и пијана изгледа совршено во кожно здолниште и не дозволува папараците и алкохолот да и ја уништат забавата.