Македонија
20. August 2019 - 16:53

Скопјанка го пријави во полиција својот познаник, се обидел да ја силува нејзината ќерка

Вчера во 12.30 часот во СВР Скопје, А.А.(51) од Скопје пријавила дека нејзин познаник И.Н. се обидел да изврши обљуба врз нејзината ќерка, но не успеал.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.