Македонија
12. February 2020 - 21:40

Скопјанка физички нападната во близина на угостителски објект

Вчера во 15.30 часот во СВР Скопје, А.Ј.(27) од Скопје пријавила дека на 09.02.2020 околу 15.30 часот во близина на угостителски објект на бул.„Кузман Јосифовски Питу“ била физички нападната од М.А.. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.