Македонија
12. February 2019 - 16:13

Скопјанец физички нападнат од две лица на мостот „обединети нации“

На 11.02.2019 година во 22.30 часот во СВР Скопје, Д.П.(50) од Скопје пријавил дека околу 21.15 часот на булеварот „Партизански одреди“, на мостот „Обединети нации“, физички го нападнале две лица, информираат од МВР.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.