Живот
20. јуни 2018 - 17:14

Скандал во програма во живо: Манијак ја фати за гради секси водителката и побегна како кукавица

Преубавата колумбиска водителка Жулијет Гонзалес Теран доживеа голема непријатност која еден навивач ја нападна во текот на вклучување во живо директно од Русија.

Жулијет тогаш во Саранск известуваше за Дојче Веле кога еден навивач практично ја нападна. Тој прво срдечно ја бакна, а потоа кога делуваше дека ќе остане на тоа, тој одлучи да ја шокира јавноста.

Непознатиот навивач атрактивната водителка, право ја гушна, па ја фати за градата и побегна. Позната водителка и покрај шокот продолжи да си ја работи својата работа и се правеше како ништо да не се случило.

Подоцна Колумбијката објасни како се чувствувала тој момент:

„Бев тука два часа и се подготвував за вклучување и ништо не ми беше јасно. Но штом почна програмата, тој ми пријде и го направи тоа што на прави, а јас морав да продолжам со програмата, иако сакав да видам каде и да изреагирам. Ние не заслужуваме ваков третман! Ја имам љубовта кон фудбалот, морате да направите разлика меѓу вашите склоности и вознимирувања“, рече преубавата Жулијет.