Живот
30. December 2015 - 9:27

Скандал плус: Нови разголени фотографии од Дара Бубамара

Иако деновиве спласна помпата околу разголените фотографии на српската турбофолкерка Дара Бубамара, се појави нова тема за муабет - нови скандалозни разголени фотографии.

Пејачката прво го обвинуваше кумот дека и ја наместил порно аферата по што се премисли и изјави дека зад скандалот стојат српските фудбалери. За скандалозните фотографии проговори и сопругот на Дара кој помеѓу другото рече дека таа ја има целата негова поддршка.

Но по се изгледа Бубамара и во наредните денови насловните страни на регионалните таблоиди ќе имаат „полни раце“ работа, со оглед дека „пристигнаа“ нови свежи фотографии од голата новосаѓанка.

dara1

dara2

dara3