Џет-Сет
28. March 2016 - 13:48

Сите се вртеа по Лила - Eве зошто

Водителката Лила Стојановска во црно кратко фустанче со тантела и високи потпетици се прошета во еден трговски центар.
 
Лила уште еднаш покажа која боја и е омилена. Таа под фотографiјата напиша:
 
The queen of all colours is black.